New Page 1

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتومات - هیوندای آزرا (Hyundai Azera) نسل چهارم خودرویی در رده خودروهای سایز بزرگ Full Size است که با موتور ۳٫۳ لیتری با قدرت ۲۳۵ اسب بخار وارد ایران می‌شوداین خودرو از یک گیربکس ۵ سرعته تیپ ترونیک استفاده می‌کند.

شتاب صفر تا صد این خودرو ۷٫۸ ثانیه است. این خودرو از نظر استاندارد آلایندگی دارای euro 3 می‌باشد و برای سال ۲۰۱۱ دچار تغییراتی در ظاهر و موتور شده است. نوع لیمیتد آن با موتور ۳۸۰۰ سی سی عرضه شده بود و در حال حاضر حجم موتور این خودرو در مدلهای ۲۰۱۲ به ۳۰۰۰ سی سی کاهش یافته است. تا پیش از تولید جنسیس این خودرو بهترین خودروی تولیدی هیوندای بوده.
مشخصات
کلاس خودرو ---- (E-segment) سدان لوکس بزرگ

گیربکس ---- ۵ دنده اتوماتیک با تعویض دستی (شیفت ترونیک)

امکانات
فرمان هیدرولیک با قابلیت تنظیم برقی در عمق و ارتفاع، کامپیوتر سفری Trip Computer، شیشه‌های مجهز به سیستم کاهش نور آفتاب، کروز کنترل خودکار، زه روی سپر عقب، کمک فنرهای گازی، آینه‌های بغل با راهنما، طراحی چراغ سقف به شکل خطی، سیستم تهویه هوای اتوماتیک دوگانه، سیستم صوتی Infinity با هشت بلندگو و ورودی iPod و AUX و قابلیت کنترل از روی فرمان و چنجر ۶ تایی و قابلیت پخش mp3، شیشه‌های برقی چهار درب محافظ گل و لای عقب و جلو، زیر سیگاری با طراحی جدید

امکانات ویژه
برف پاک کن حساس به باران،DVD چنجر و نویگیشن، پرده عقب الکتریکی با جمع شوندگی خودکار هنگام پارک، چراغ زنون، گرمکن صندلی جلو، روشنایی خودکار چراغهای جلو، آینه‌های جانبی برقی تاشو با گرمکن و راهنما و تغییر زاویه هنگام پارک، فرمان و دسته دنده چوب و چرم، آینه الکتروکرومیک، سنسور پارک عقب، صندلی و تودوزی چرم (درب و کنسول)، سان روف برقی دو حالته، سیستم ضد قفل ترمز ABS، سیستم کمکی ترمز BAS، سیستم کنترل ESP، دو حافظه برای صندلی راننده، آینه‌ها و فرمان، رینگ ۱۷ اینچی ۸ عدد ایربگ، صندلیهای راننده و سرنشین جلو با تنظیم الکتریکی در ۱۰ جهت (۴ جهت برای سرنشین)